Uwaga! W czasie wakacji sekretariat czynny w godzinach od 6.00 do 14.00!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Archiwum 2022-2023

Wrzesień 2022

Już pierwsze klasy miały okazję doświadczyć wirtualnej rzeczywistości. Dzięki programowi #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci, uczniowie przeżyli spotkanie z rekinem, obejrzeli wnętrze grobowca faraona Ramzesa VI i byli we wewnątrz groty narodzenia Chrystusa. Radości co nie miara, a i nauka przez to wzbogacona.

 


Październik 2022

Klasy czwarte i piąte, jako pierwsze, miały możliwość skorzystania z drukarki 3D, zakupionej w ramach udziału szkoły w programie #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci.
Najciekawsze prace wykonane w Paint 3D, ku uciesze uczniów, zostały wydrukowane w drukarce oraz wręczone autorom modeli.

 


Listopad 2022

Wreszcie nadszedł czas, aby również uczniowie starszych klas mogli sprawdzić swoje umiejętności w projektowaniu 3D. Tematem przewodnim była wioska św. Mikołaja i Święta Bożego Narodzenia. Dzięki wydrukom z drukarek 3D zakupionych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci, niebawem będzie można podziwiać ich twórczość.

 

 


Grudzień 2022

Co może oznaczać duet złożony z klasy 2c  oraz pani Joanny Miliszewskiej? Oczywiście....
S Z Y C I E
Dziś na tapetę wzięliśmy świąteczne skrzaty, a w ruch poszły maszyny do szycia zakupione w ramach Programu #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci..Nasze puzzelki  własnoręcznie szyły na maszynach, tworząc wyjątkowe skrzaty. Takie lekcje lubimy najbardziej!

 


Na lekcji biologii uczniowie klas 6 mieli okazję obserwować pod binokularem budowę zewnętrzna owada, a dokładnie turkucia podjadka. Dokładnie można było zobaczyć aparat gębowy, segmenty na odwłoku oraz skrzydła. Sprzęt zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci.

Data dodania: 2024-05-14 13:30:20
Data edycji: 2024-05-14 14:11:49
Ilość wyświetleń: 70
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej