Uwaga! W czasie wakacji sekretariat czynny w godzinach od 6.00 do 14.00!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI I TRENERÓW

LP

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Sala nr

1

Banasiak Aleksandra

środa

12:00 – 13:00

sala nr 26

2

Banaszczak Anna

poniedziałek

13:30 – 14:30

pokój nauczycielski – sala nr 16

3

Borgman Agata

czwartek

11:30 – 12:30

hol korytarza – parter

4

Brol Kamila

piątek

13:35 – 14:35

pokój nauczycielski – sala nr 16

5

Bryk Mirosława

czwartek

piątek

15:30 – 16:00
13:10 – 13:40

pokój nauczycielski – sala nr 16/ sala nr 33

6

dyr. Bujnarowska-Mączka Jolanta

środa

14:00 – 15:00

gabinet dyrektora

7

Burek Magdalena

poniedziałek

11:30 – 12:30

pokój nauczycielski – sala nr 16

8

Chwałek Jadwiga

czwartek

08:45 – 09:45

sala nr 42

9

Dziopa Paulina

czwartek

14:30 – 15:30

hol korytarza – parter

10

Dróżdż Damian

piątek

14:30 – -15:30

hol korytarza – parter

11

Fudali Radosław

piątek

13:35 – 14:35

pokój nauczycielski – sala nr 16

12

Gałęziowska Katarzyna

wtorek

08:45 – 09:45

sala nr 48

13

Garncarczyk Beata

wtorek

08:45 – 09:45

pokój nauczycieli W-F

14

Giczewska Aldona

piątek

08:40 – 09:40

sala nr 39

15

Golus Łukasz

środa

09:45 – 10:45

hol korytarza – parter

16

Górny Barbara

wtorek

11:30 – 12:30

sala nr 27

17

Hałgas Krzysztof

poniedziałek

11:30 – 12:30

pokój nauczycieli W – F

18

Herda Gabriela

środa

16:15 – 17:15

 sala nr 17

19

Januszewska Aleksandra

wtorek

14:30 – 15:30

sala nr 15

20

Juraszek Justyna

czwartek

piątek

08:00 – 08:30
12:45 – 13:15

sala nr 44

21

Kapica Ewelina

poniedziałek

10:50 – 11:50

hol przy sekretariacie

22

wicedyrektor Kiwacka Agata

poniedziałek

11:45 – 12:45

sala nr 22

23

Kluf Katarzyna

wtorek

09:40 – 10:40

pokój nauczycielski – sala nr 16

24

Kłaczyński Sebastian

czwartek

10:45 – 11:45

pokój nauczycieli W – F

25

Kołodziej Grzegorz

czwartek

10:20 – 10:50

hol korytarza – parter

26

Konieczny Piotr

poniedziałek

11:30 – 12:30

pokój nauczycieli W – F

27

Koperwas Małgorzata

wtorek

09:00 – 09:30

12:00 – 12:30

pokój nauczycielski – sala nr 16

28

Kowalczyk Tomasz

czwartek

10:30 – 11:30

pokój nauczycieli W – F

29

Kozłowska Ramas Barbara

środa

07:00 – 08:00

biblioteka sala nr 17

30

Krawczyk Aneta

piątek

08:00 – 09:00

sala nr 32

31

Krawczyk Katarzyna

wtorek

07:55 – 08:55

pokój nauczycieli W – F

32

Kuboszek Łukasz

   

 

33

Kubica Jakub

wtorek
środa

12:30-13:00
12.30 -13.00

pokój nauczycieli W – F

34

Kupczyk Beata

wtorek

07.45-08.45

pokój nauczycielski – sala nr 16/ sala nr 28

35

Kurylas Anna

wtorek

12:30-13:30

hol szkoły

36

Letkiewicz – Zamora Joanna

czwartek

09.40-10.40

sala nr 40

37

Lewicki Paweł

czwartek

 

pokój nauczycieli W – F

38

Lipiński Rafał

piątek

10.45 - 11.45

pokój nauczycieli W – F

39

Łoziak Patryk

wtorek

09:50-10:50

hol korytarza – parter

40

Markiefka Paweł

poniedziałek

11:30-12:30

pokój nauczycieli W – F

41

Mikulski Andrzej

poniedziałek

9:40-10:40

pokój nauczycieli W – F

42

Miliszewska Joanna

środa

16,00-17,00

sala nr 10

43

Morgała Szymon

środa

11:45 - 12:15

pokój nauczycieli W – F

44

Mróz Dawid

wtorek

13.45-14.45

pokój nauczycieli W – F

45

Mużyłowski Aleksander

środa

12.45-13.15

pokój nauczycieli W – F

46

Niedziela Filip

poniedziałek

09:45-10:45

hol korytarza – parter

47

Nowak – Gandziarowska Lidia

czwartek

10.45-11.45

sala nr 39

48

Olejnik Iwona

czwartek

16:20-17:20

sala nr 14

49

Paczyna Krzysztof

środa

09.30-10.30

świetlica

50

Październy Aleksandra

piątek

09.35 - 10.35

pokój nauczycielski – sala nr 16

51

Rabus Aleksandra

piątek

13.45 - 14.45

gabinet pedagoga – sala nr 18

52

Romaniszyn Magdalena

piątek

06.30 - 07.30

świetlica

53

Rubach Elżbieta

wtorek

11.30-12.30

pokój nauczycielski – sala nr 16

54

Sabisch – Koźlik Bożena

środa

16.00-17.00

świetlica

55

Samojlik Monika

piątek

10.35-11.35

sala nr 36

56

Saweczko Daria

czwartek

09.35-10.35

pokój nauczycielski – sala nr 16

57

Sędzik Aleksander

piątek

13.35-14.35

pokój nauczycielski – sala nr 16

58

Słota Wojciech

środa

09.50-10.50

sala nr 40

59

Słyk Marek

środa

09:50-10:35

hol korytarza – parter

60

Soboń Agata

poniedziałek

13.35 - 14.35

pokój nauczycielski – sala nr 16/
sala nr 19

61

Sroka Daniel

wtorek

10:00-11:00

pokój nauczycieli W – F

62

Stępień Bartłomiej

poniedziałek

13:15-14:15

pokój nauczycieli W – F

63

wicedyrektor Stępień Jolanta

środa

13.30 14.30

gabinet wicedyrektora

64

Styrna Bernarda

poniedziałek

12.30-13.30

sala nr 23

65

Sudoł Jolanta

wtorek

10.40 - 11.40

pokój nauczycielski – sala nr 16

66

Szczucki Mateusz

poniedziałek

09:40-10:40

pokój nauczycieli W – F

67

Szczyrk Janusz

środa

10:45 – 11:45

pokój nauczycielski – sala nr 16

68

Szydłowski Andrzej

wtorek

piątek

06:30 – 07:00

świetlica

69

Ślęczek Iwona

środa

10:45-11:45

sala nr 29

70

Trojanowska Aleksandra

czwartek

11:30 – 12:30

świetlica

71

Turniak Anna

środa

10:45 – 11:45

pokój nauczycieli W – F

72

Wawrzoła Magdalena

wtorek

11:30-12:30

pokój nauczycielski – sala nr 16

73

Werner Piotr

wtorek

10:45-11:45

pokój nauczycielski – sala nr 16

74

Wilemska – Rudnik Aneta

poniedziałek

08:55-09:40

pokój nauczycielski – sala nr 16

75

Zając Magdalena

czwartek

11:30-12:30

świetlica

76

Zawadzki Jan

piątek

11:45 – 12:45

sala nr 30

77

Wiśniewska Ewa

środa

11:45-12;45

pokój nauczycielski – sala nr 16

Data dodania: 2024-05-09 10:20:15
Data edycji: 2024-05-23 14:44:23
Ilość wyświetleń: 204
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej