Uwaga! W czasie wakacji sekretariat czynny w godzinach od 6.00 do 14.00!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Rada pedagogiczna

Nauczyciele pracujący w naszej szkole

Lp

Nazwisko i imię

przedmiot

1.

Banasiak Aleksandra

j. niemiecki

nauczyciel

wychowawca kl. VIII b

2.

Banaszczak Anna

koszykówka

 

trener

 

3.

Borgman Agata

tenis

 

trener

 

4.

Brol Kamila

koszykówka

 

trener

 

5.

Bryjak Zbigniew

hokej

 

trener

 

6.

Bryk Mirosława

nauczyciel kl. 1 – 3

wychowawca kl. II c nauczyciel

7.

Bujnarowska – Mączka Jolanta

matematyka

dyrektor

nauczyciel

8.

Burek Magdalena

nauczyciel kl. 1 – 3

wychowawca kl. III a nauczyciel

9.

Chwałek Jadwiga

religia

 

nauczyciel

 

10.

Czajka Grzegorz

judo

 

trener

 

11.

Dróżdż Damian

piłka nożna – Polonia

 

trener

 

12.

Dziopa Paulina

judo

 

trener

 

13.

Fudali Radosław

koszykówka

 

trener

 

14.

Gałęziowska Katarzyna

nauczyciel kl. 1 – 3

wychowawca kl. II b nauczyciel

15.

Garncarczyk Beata

w – f

wychowawca kl. VIII a nauczyciel

16.

Giczewska Aldona

j. angielska

wychowawca kl. IV c nauczyciel

17.

Golus Łukasz

judo

 

trener

 

18.

Górny Barbara

matematyka

wychowawca kl. VII b nauczyciel

19.

Hałgas Krzysztof

piłka nożna – Polonia

 

trener

 

20.

Herda Gabriela

pedagog

 

nauczyciel

 

21.

Januszewska Aleksandra

j. angielski

wychowawca kl. VI c nauczyciel

22.

Juraszek Justyna

matematyka

wychowawca kl. VI a nauczyciel

23.

Kapica Ewelina

piłka wodna

 

trener

 

24.

Kiwacka Agata

j. polski

wicedyrektor

nauczyciel

25.

Kluf Katarzyna

nauczyciel kl. 1-3

nauczyciel

wychowawca kl. III d

26.

Kłaczyński Sebastian

hokej

 

trener

 

27.

Kołodziej Grzegorz

piłka nożna – Rozbark

 

trener

 

28.

Konieczny Piotr

piłka nożna – Polonia

 

trener

 

29.

Koperwas Małgorzata

plastyka i informatyka

 

nauczyciel

 

30.

Kowalczyk Tomasz

hokej

 

trener

 

31.

Kozłowska Ramas Barbara

biblioteka

 

nauczyciel

 

32.

Krawczyk Aneta

biologia

wychowawca kl. VII a nauczyciel

33.

Krawczyk Katarzyna

pływanie

wychowawca kl. V a nauczyciel, trener

34.

Kubica Jakub

piłka nożna – Polonia

 

trener

 

35.

Kuboszek Łukasz

tenis

 

trener

 

36.

Kupczyk Beata

geografia

wychowawca kl. VII c nauczyciel

37.

Kurylas Anna

pływanie

 

trener

 

38.

Letkiewicz – Zamora Joanna

j. polski

wychowawca kl. IV b nauczyciel

39.

Lewicki Paweł

piłka nożna – Rozbark

 

trener

 

40.

Lipiński Rafał

w – f

wychowawca kl. IV a nauczyciel

41.

Łoziak Patryk

judo

 

trener

 

42.

Markiefka Paweł

pływanie

 

trener

 

43.

Mikulski Andrzej

wspinaczka

 

trener

 

44.

Miliszewska Joanna

świetlica

doradztwo zawodowe

kierownik świetlicy

nauczyciel

45.

Morgała Szymon

piłka nożna – Polonia

 

trener

 

46.

Mróz Dawid

piłka nożna – Polonia

 

trener

 

47.

Mużyłowski Aleksander

piłka nożna – Polonia

 

trener

 

48.

Niedziela Filip

judo

 

trener

 

49.

Nowak – Gandziarowska Lidia

technika, przyroda

wychowawca kl. V b nauczyciel

50.

Olejnik Iwona

fizyka

 

nauczyciel

 

51.

Paczyna Krzysztof

piłka wodna

 

trener

 

52.

Peroń Katarzyna

lekkoatletyka

 

trener

 

53.

Rabus Aleksandra

pedagog

j. polski

wychowawca kl. V c nauczyciel

54.

Romaniszyn Magdalena

świetlica

 

nauczyciel

 

55.

Rubach Elżbieta

świetlica

 

nauczyciel

 

56.

Sabisch- Koźlik Bożena

świetlica

 

nauczyciel

 

57.

Samojlik Monika

nauczyciel kl. 1 – 3  

wychowawca kl. III b nauczyciel

58.

Saweczko Daria

nauczyciel kl. 1 – 3

wychowawca kl. I b nauczyciel

59.

Sędzik Aleksander

koszykówka

 

trener

 

60.

Słota Wojciech

religia

 

nauczyciel

 

61.

Słyk Marek

judo

 

trener

 

62.

Soboń Agata

muzyka, WDŻwR

 

nauczyciel

 

63.

Sroka Daniel

piłka nożna – Polonia

 

trener

 

64.

Stępień Bartłomiej

hokej

 

trener

 

65.

Stępień Jolanta

historia

wicedyrektor

nauczyciel

66.

Styrna Bernarda

j. polski

wychowawca kl. VI b nauczyciel

67.

Sudoł Jolanta

matematyka

 

nauczyciel

 

68.

Szczucki Mateusz

wspinaczka

 

trener

 

69.

Szczyrk Janusz

lekkoatletyka

 

trener

 

70.

Szydłowski Andrzej

piłka nożna - Polonia

 

trener

 

71.

Ślęczek Iwona

j. polski

 

nauczyciel

 

72.

Trojanowska Aleksandra

nauczyciel kl. 1 – 3

wychowawca kl. II a nauczyciel

73.

Turniak Anna

w – f

wychowawca kl. IV d nauczyciel

74.

Wawrzoła Magdalena

pedagog

wychowawca kl. III c nauczyciel

75.

Werner Piotr

historia, WOS, WDŻwR

 

nauczyciel

 

76.

Wilemska - Rudnik Aneta

j. angielski

 

nauczyciel

 

77.

Wiśniewska Ewa

nauczyciel kl. 1 – 3

wychowawca kl. I a nauczyciel

78.

Zając Magdalena

pływanie

 

trener

 

79.

Zawadzki Jan

religia, informatyka

 

nauczyciel

 

Data dodania: 2024-05-10 11:12:16
Data edycji: 2024-05-23 14:17:39
Ilość wyświetleń: 236
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej