W czwartek 25 czerwca pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów!
Był to wyjątkowy, pełen wzruszeń i radości dzień. Po latach nauki, wspólnych sukcesów, wyzwań i niezapomnianych chwil uczniowie klas ósmych zakończyli ważny etap swojej edukacyjnej drogi.
Na zakończenie wszyscy wspólnie zatańczyli Belgijkę, tworząc piękny i niezapomniany finał tej uroczystości. Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy naszym absolwentom powodzenia w realizacji marzeń oraz samych sukcesów na kolejnych etapach nauki!